ارسال شده در 3 تير 1398 توسط رسمی پارسیس
دسته بندی: خبرها
ترجمه فوری همان گونه که از نام آن بر می آید قید فوریت ملاک است , امروزه همه دارالترجمه ها نمیتوانند که ترجمه فوری انجام دهند زیرا به دلیل محدودیت مترجمین این کار برایشان بسیار ریسک پذیر است و ممکن است ترجمه فوری توسط یک مترجم با غلط و اشتباه فراوان انجام پذیرد , اما دارالترجمه رسمی پارسیس با استفاده از مترجم همزمان در امور ترجمه قادر است متون شما را با قید فوری حداقل 4 ساعت زمان کاری انجام دهد.

ترجمه فوری

 

گر بخواهیم به صورت کلی در مود ترجمه فوری توضیح جالب و بیانی سلیس و شیوایی ارائه دهیم با ما همراه باشید

ترجمه فوری در زبان های مختلف به همان ترجمه ای گوییند که مشتری نیاز به فوریت تمام در مراحل خدمات ترجمه داشته باشد ؛ در ترجمه های فوری میزان دقت در امر ترجمه حائز اهمیت بوده لذا در ترجمه فوری برای ارائه متنی دقیق و رسا در متون ؛ اسناد نیار به دقت هرچه تمام تر دارد

آشنایی بیشتر با خدمات ترجمه فوری

هر آنچه که در مدیریت زمان با شاخصه  اعداد و ارقام کم در محور زمان به ظهور برسد شامل قید فوریّت گشته است. ما در دارالترجمه رسمی پارسیس به ترجمه فوری در شکل یک نیاز نگریسته ایم و با تعاملاتی که با مترجمان خود داشته ایم بهترین خدمات را با تضمین کیفیت در ترجمه به مخاطبین خود تقدیم خواهیم داشت .

ترجمه فوری تنها  به تعریف ترجمه هشتصد لغت در ساعت نمی باشد . ترجمه فوری یک نیاز است که در قالبهای متن متقاضی به انواع  ترجمه رسمی فوری و ترجمه   غیر رسمی فوری  تقسیم میگردد .

ترجمه رسمی فوری

ترجمه رسمی فوری در زمانی رخ میدهد که متقاضی ترجمه در یک پروسه ی اداری  با کمبود وقت مواجه است و باید کسری های پرونده اش را فوراً به مراجع ذیصلاح تسلیم نماید . معمولاً زمان عادی تحویل ترجمه رسمی فقط با مهر مترجم رسمی ۵ روز می باشد اما اگر نیاز باشد که این ترجمه به تایید دادگستری  و وزارت امورخارجه برسد یک هفته در نظر گرفته می شود و در صورتی که قصد این را دارید که در کمتر از این زمان ترجمه شما آماده شود هزینه آن به صورت ترجمه فوری محاسبه می شود .

علاوه بر خدمات ترجمه فوری به صورت ویزه برخی ترجمه تخصصی نیز با قید فوریت برای شما عزیزان انجام خواهد شد پس از این بابت هم نگران نداشته باشد .ارسال دیدگاه

×
خطا ...
آدرس ایمیل وارد شده نامعتبر است.
متوجه شدم