ارسال شده در 3 تير 1398 توسط رسمی پارسیس
دسته بندی: خبرها
خدمات ترجمه کتاب انگلیسی تنها در دارالترجمه رسمی انگلیسی پارسیس توسط مترجم انگلیسی زیر نظر قوه قضائیه انجام می شود , ما در دارالترجمه رسمی انگلیسی قادریم متون شما را از در کتاب در هر حیطه ای که باشد از زبان مبدا به زبان مقصد ترجمه میکنیم 

ترجمه کتاب انگلیسی

 

ترجمه کتاب انگلیسی

دارالترجمه انگلیسی پارسیس با استفاده از چندین مترجم تخصصی و رسمی زبان انگلیسی قادر است کتاب های شما را هرچند به صورت تخصصی که باشد ترجمه نماید .

ما در دارالترجمه انگلیسی توسط مهارت های مهم و اکتسابی مترجمان نخبه که اکثرا زبان مادری آنها انگلیسی است و در حیطه تخصصی مد نظر شما تحصیل میکنند را در کنار هم جمع کرده و در دپارتمان ترجمه انگلیسی از انها کمک بگیریم .

کتاب به زبان ناگلیسی ممکن است در هر حیط تخصصی باشد مثلا کتاب حقوق , کتاب پزشکی , کتاب درسی و دانشگاهی همه این فرآیند ترجمه کتاب به صورت کامل و دقیق انجام می شود .

فرآیند ترجمه کتاب انگلیسی یک فرآیند تخصصی است که توسط مترجم انگلیسی انجام می پذیرد , مثلا فرض کنید کتابی را منتشر نمودیم که از از زبان انگلیسی به زبان فارسی است اما برخی موارد در فرهنگ و هویت شخصیتی متفاوت است

هنگامی که شما زبان جدیدی را هدف قرار می دهید، باید تحقیقات خود را انجام دهید و همچنین به سیستمهای بوروکراسی، سانسور و دیگر مسائل مربوط به انتشار کتاب خود در این کشورها بپردازید. زیرا فرهنگ ملل های مختلف کاملا متفاوت بوده و خوانندگان انها نیز در این محیط بزرگ شده اند .

در اینجا چند سوال مهم برای تحقیق در مورد بازار ترجمه کتاب انگلیسی وجود دارد:

  • کدام ژانرها در کشور محبوب هستند؟
  • رقبای نویسنده شما چه کسانی هستند ؟
  • آیا موضوعات و عناوین دیگران شبیه به کتاب من هستند ؟
  • آیا کتاب من در این بازار برجسته خواهد شد؟

پاسخ دادن به این سؤالات، راه زیادی برای کمک به شما در درک اینکه چگونه کتاب شما در یک کشور دیگر به فروش می رسد، خواهد بود.

ارسال دیدگاه

×
خطا ...
آدرس ایمیل وارد شده نامعتبر است.
متوجه شدم