آشنایی با سایت دارالترجمه درسا

25 مهر 1399
سایت دارالترجمه رسمی درسا با دارا بودن بیش از 300 مترجم و بیش از 1000 مشتری فعال و همیشگی قادر به ترجمه بیش از 60 زبان زنده دنیا تا به امروز است و روز به روز در حال افزایش خدمات و گسترش امکانات خواهد بود. تیم دارالترجمه رسمی درسا در حال حاضر با دارا بودن مترجم حضوری و رسمی قادر به انجام ترجمه های رسمی در تمامی زبان های رسمی تحت پوشش در کشور ایران است.

دارالترجمه رسمی درسا با بیش از 15 سال سابقه در امرترجمه زبان در زمینه‌های مختلف از جمله ترجمه رسمی و ترجمه تخصصی و ترجمه شفاهیقادر به تبدیل زبان از زبان مبدأ به زبان مقصد در بیش از 60 زبان و گویش خواهدبود. درصورتی‌که نیاز به آشنایی بیشتری با تیم دارالترجمه رسمی درسا داشتید با ماهمراه باشید.

 

دارالترجمه درسا

 خدمات ارائه شده در دارالترجمه رسمی درسا

دردارالترجمه درسا خدمات مختلفی از جمله ترجمه مقاله، ترجمه کتاب، ترجمه رسمی مدارک به‌تمامیزبان‌های تحت پوشش و ترجمه شفاهی و هم‌زمان توسط مترجمان نخبه انجام می‌شود. برایکسب اطلاعات بیشتر در مورد هرکدام از این خدمات با ما همراه باشید.


ترجمه مقالهبه‌صورت تخصصی

ترجمه مقالهبه‌عنوان یکی از ترجمه‌های تخصصی در رشته‌های علمی است. بسیاری از دانشجویان برایاینکه بتوانند مقالات خود را در سایت‌های ژورنال و معتبر نمایه‌سازی نمایند. نیازبه ترجمه تخصصی مقاله دارند تا بتوانند طبق خطی مشی سایت‌های انتشار مقاله آن رامنتشر کنند.

لازم به ذکر است مترجمان ما با تجربه و سابقه طولانیدر امر نگارش و ترجمه مقاله isi می‌توانند این خدمات را بهبهترین شکل ممکن ارائه دهند.

 

ترجمه کتاب به‌صورت تخصصی

خدمات ترجمهتخصصی کتاب نیز بایستی توسط مترجمان تخصصی انجام شود که سابقه کار با نگارش تخصصیکتاب خصوصاً ترجمه رمان‌های علمی و ادبیاتی را داشته باشند. آنها با استفاده از مهارت‌هایاکتسابی می‌توانند نکات ظریف زبانی را به بهترین شکل ممکن برگردان نمایند.

ارسال دیدگاه

خطا ...
آدرس ایمیل وارد شده نامعتبر است.
متوجه شدم