ارسال شده در 12 مرداد 1398 توسط رسمی پارسیس
دسته بندی: خبرها

 دارالترجمه ترکی استانبولی

 

ترجمه مقاله ترکی 

 

ترجمه مقاله ترکی به عنوان یکخدمات ویژه و ارزنده به زبان جدید توسط دارالترجمه رسمی ارائه میگردد .

ترجمه تخصصی ترکی مطالب و مقالات شماتنها ترجمه تحت الفظی نبوده و بلکه توسط مترجمان زبان مادری ترکی استانبولی به سایرزبان ها در دارالترجمه ترکی ما ارائه خواهد شد .

ما خدمات ترجمه به زبان ترکی به انگلیسیو انگلیسی به ترکی را با تخصص در بخش های زیر ارائه می دهیم:

ترجمه ترکی اسناد

ترجمه ترکی سیاسی

ترجمه ترکی حقوق

ترجمه کتاب ترکی

و غیره

بقیه در ادامه خبر ...


آشنای با زبان ترکی

ترکی زبان رسمی ترکیه است ، جایی که 63 میلیون نفر آن را به عنوان زبان مادری خود صحبت می کنند.

قبرس آن را به عنوان یک زبان رسمی می شناسد و از زبان اقلیت در مقدونیه ، رومانی و کوزوو برخوردار است.

بسیاری از اجتماعات ترکی در خارج از این منطقه به ویژه در کانادا ، ایالات متحده ، استرالیا و سایر کشورها وجود دارند که زبان ترکی استانبولی در ان تکلم میگردد .

ترکیه دارای سریعترین اقتصاد در حال رشد در شرق اروپا است. این کشور بعنوان یک بازار جدید و رو به رشد شناخته شده است ، احتمالاً از آنجایی که فقط اخیراً فرآیند صنعتی شدن را آغاز کرد. تقریبا نیمی از جمعیت ترکیه 30 سال یا جوان تر است و از نظر جمعیت جوانان بقیه اروپا را تحت تاثیر قرار داده است .

درباره زبان ترکی

خدمات ترجمه ترکی اقتصاد ترکیه در طی یک دهه گذشته بسیار بهبود یافته است و تولید ناخالص داخلی آن را تا سال 2013 822.1 میلیارد دلار قرار داده است.

این باعث تقویت تجارت خارجی در صادرات و واردات شده است. ترکیه محصولات زیادی را به ایالات متحده صادر می کند ، از جمله پارچه ، الکترونیک ، ماشین آلات صنعتی و وسایل نقلیه موتوری و همچنین بسیاری از محصولات کشاورزی.

از نظر لغوی ، ترکی بخشی از خانواده زبان آلتایی ، به ویژه زیر گروه زبان ترکی است. لهجه استاندارد ترکیه مستقر در استانبول صحبت می شود ، اما پنج گروه لهجه ترکی وجود دارد که با مناطق مختلف ترکیه مطابقت دارند:

آناتولی شرقی

شمال شرقی آناتولی

آناتولی غربی

اورتا آنادولو

Güneydogu

ترجمه زبان ترکی

ترکی با بعضی از زبانها خصوصاً انگلیسی کاملاً متفاوت است. به عنوان مثال ، فعل در انتهای جمله به زبان ترکی می آید و به آن دستور SOV (فاعل-فاعل-فعل) می دهد. این امر می تواند یادگیری و صحبت به زبان ترکی را برای سخنرانان سایر زبانها دشوار کند.

در ترجمه های ترکی استانبولی پارسیس این اولویت ما است که اطمینان حاصل کنید که ترجمه ترکی شما به بازار خاص و منطقه جغرافیایی مورد نظر خود مرتبط است.

ما مترجمان ترکی داریم که منحصراً با گویش بومی خاص خود کار می کنند ، بنابراین هیچگاه با اصطلاحاتی که مختص یک گویش است اما حتی در اصطلاح دیگری نیز استفاده نمی شود ، مشکلی پیش نمی آید.

ترجمه انلاین ترکی

اینترنت بسیاری از مشاغل را متحول کرده است و خدمات ترجمه حرفه ای به صورت آنلاین تغییر می کند. پارسیس یک شرکت ترجمه ترکی نسل بعدی است که از یک مدل آنلاین مدرن برای ساده کردن کل فرایند محلی سازی زبان از تجزیه و تحلیل تعداد کلمات و ایجاد نقل قول ، تا اطلاع رسانی به زبان شناسان ، توزیع ترابری و بررسی زبانی استفاده می کند.

مدیریت ترجمه ابری ما از هوش مصنوعی مدرن برای تصمیم گیری در مورد اجرای پروژه هوشمند برای بهره وری بی نظیر استفاده می کند و در عین حال زبان شناسان ترک ما را قادر می سازد با دقت زبانی بهتر ترجمه کنند. به سادگی میتواند در سایت ما اقدام به ثبت سفارش ترجمه نمایید کافیست بر روی لینک زیر کلیک کنید تا ترجمه ترکی شما آغاز شود .


ثبت سفارش ترجمه


ارسال دیدگاه

×
خطا ...
آدرس ایمیل وارد شده نامعتبر است.
متوجه شدم